DZIEŃ OTWARTY W JEDENASTCE

28.03. 2007r. w godzinach od 14.00 do 17.00 podwoje Gimnazjum nr 11 otworzyły się dla przyszłorocznych  pierwszoklasistów.

Kandydaci na gimnazjalistów mogli obejrzeć bazę dydaktyczną Jedenastki, szczegółowo zapoznać się z aktualną ofertą edukacyjną oraz poznać przyszłych nauczycieli i kolegów. Przewodnikami po szkole byli gimnazjaliści, którzy ciekawie i rzeczowo opowiadali o życiu szkoły, jej sukcesach, teraźniejszości oraz tradycji. Ponadto przybyli do nas goście mogli otrzymać folder informacyjny z ofertą edukacyjna przygotowaną na rok szkolny 2007-2008 oraz obejrzeć prezentację multimedialną  dotyczącą życia Gimnazjum nr 11.

Cieszymy się, że odwiedziliście  nas tak licznie i mamy nadzieję, że wszyscy od nowego roku szkolnego staniecie się uczniami Jedenastki.

Ambasadorom naszej szkoły serdecznie dziękujemy, a tegorocznych szóstoklasistów zapraszamy na  spotkanie organizacyjne dla uczniów przyszłorocznych klas pierwszych  i ich rodziców.

O terminie spotkania powiadomimy wkrótce.