POZWÓLMY MÓWIĆ KWIATOM

13 października 2005r. był szczególnym dniem roku szkolnego w Gimnazjum nr 11 w Koszalinie, bowiem wtedy obchodzimy święto Komisji Edukacji Narodowej, czyli popularnie zwany Dzień Nauczyciela.

Uczniowie składali swoim pedagogom życzenia  i dziękowali za trud oraz zaangażowanie w codzienna pracę.

Każdy pracownik szkoły otrzymał od samorządu uczniowskiego moc serdecznych podziękowań  oraz kwiatka. Oczywiście uczniowie przygotowali swoim nauczycielom miłą niespodziankę i na uroczystym spotkaniu zaprezentowali przygotowany specjalnie na tę okazję program artystyczny. Opiekę merytoryczną nad częścią artystyczną sprawowały panie Anetta Borsuk oraz Grażyna Brożyńska.

Wielu pedagogów oraz pracowników szkoły otrzymało z rąk Pani Dyrektor nagrody za szczególnie wyróżniającą pracę, a kilku odebrało odznaczenia państwowe oraz  nagrody przyznane przez Prezydenta Miasta Koszalina.

Wszystkim pracownikom Jedenastki  raz jeszcze składamy z głębi serca płynące życzenia wszelkiej pomyślności w pracy i życiu osobistym.