KOLEJNY SUKCES MŁODYCH CHEMIKÓW JEDENASTKI

18 kwietnia 2007 r. rozstrzygnięto VI edycję Konkursu Chemicznego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr7 im. B. Bukowskiego w Koszalinie.

Podobnie jak w minionych latach i w tym roku konkurencja była bardzo duża, bo do zawodów przystąpili uczniowie ze wszystkich gimnazjów naszego miasta i okolic. W sumie w konkursie uczestniczyło 71 uczniów z 14 gimnazjów z  powiatu koszalińskiego, świdwińskiego i drawskiego.

Wśród reprezentantów Jedenastki znaleźli się tegoroczni laureaci oraz finaliści Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego. Gimnazjum nr 11 reprezentowali: Magdalena Dorębska z kl. II c, Adam Białas z kl. III c, Adrian Gojdź z kl. IIId, Piotr Ładyński z kl. II c, Krzysztof Zwoliński z kl. II c, Wojciech Brożyna z kl. III c, Anna Kałus z kl. IIc oraz Anna Berus z kl. IIc.

Gimnazjaliści z Jedenastki i tym razem udowodnili, że ma ogromną wiedzę. Świetnie poradzili sobie z konkursowymi zadaniami, zdobywając  II i III miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Najlepiej wypadła Magdalena Dorębska uczennica kl. II c, która z pewnością w przyszłym roku będzie walczyć o zwycięstwo. Nie zawiódł Adam Białas z kl. III c i zajął  medalowe miejsce.

W rywalizacji zespołowych drużyna Jedenastki nie miała sobie równych i podobnie jak w latach ubiegłych zajęła I miejsce.

Młodym chemikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Dziękujemy też pani W. Wardyn za tak dobre przygotowanie uczniów.