KOLEJNY SUKCES MŁODYCH CHEMIKÓW JEDENASTKI

14 czerwca 2006 r. rozstrzygnięto kolejną edycję Konkursu Chemicznego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr7 w Koszalinie.

Podobnie jak w minionych latach i w tym roku konkurencja była bardzo duża, bo do zawodów przystąpili uczniowie ze wszystkich gimnazjów naszego miasta i okolic.

Wśród reprezentantów Jedenastki znaleźli się tegoroczni laureaci Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego – Marcel Młyńczak oraz Adam Białas, którzy  i tym razem udowodnili, że mają ogromną wiedzę. Świetnie poradzili sobie z konkursowymi zadaniami, zdobywając  I i II miejsce w klasyfikacji indywidualnej.

Również w rywalizacji zespołowej  drużyna Jedenastki nie miała sobie równych i zajęła I miejsce.

Młodym chemikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Dziękujemy też pani W. Wardyn za tak dobre przygotowanie uczniów.