TURNIEJ WIEDZY  O BEZPIECZEŃSTWIE  RUCHU DROGOWEGO

3 kwietnia 2007 roku w Szkole Podstawowej nr 18 w Koszalinie odbyły się eliminacje powiatowe XXX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego. Celem turnieju jest propagowanie idei bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym, kształtowanie właściwej postawy uczestnika ruchu drogowego, przestrzeganie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach oraz  popularyzowanie roweru jako środka transportu, a także rekreacji i sportu.

W tym roku do turnieju przystąpiło 12 drużyn ze szkół gimnazjalnych z powiatu. Gimnazjum nr 11 reprezentowali: Anna Sobolewska  z kl. I A, Bartosz Piątkowski z kl. IE oraz Jakub Kozera z kl. III C.

Tegoroczne zmagania zakończyły się bezapelacyjnym zwycięstwem naszej drużyny.  Oto wyniki:

Kategoria – zmagania drużynowe:

I miejsce – Gimnazjum nr 11w Koszalinie

II miejsce - Gimnazjum nr 9 w Koszalinie
III miejsce - Gimnazjum nr 1 w Koszalinie

Kategoria – zmagania indywidualne :

I miejsce – Bartosz Piątkowski Gimnazjum nr 11 w Koszalinie

II miejsce – Piotr Rocztejn Gimnazjum nr 3 w Koszalinie
III miejsce – Damian Siwek Gimnazjum nr 9 w Koszalinie

Dzięki tak świetnym wynikom nasza drużyna zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego.

Do turnieju uczniów przygotowali:

p.Alicja Saczyńska i p.Krzysztof Cichosz

Opiekę nad uczniami podczas turnieju sprawowała p.Alicja Saczyńska.