Grafika:Kompas1_s.jpg

BIWAK  II E

W dniach 24 i 25. 09.2005r. klasa II e uczestniczyła w biwaku edukacyjno-rekreacyjnym w Łazach. Uczniowie nie tylko wypoczywali, ale wykorzystali spędzony tam czas na sprawdzenie, czy potrafią  poruszać się w terenie z użyciem kompasu. Nauczyli się również wyznaczać i odczytywać kierunki ze strzałek zegara. Ponadto prowadzili badania fauny i flory pasma nadmorskiego, które zaprezentowali na zajęciach biologii i geografii.

Z pewnością zdobyta podczas biwaku wiedza oraz  nabyte umiejętności okażą się przydatne nie tylko podczas sprawdzianów czy klasówek, ale również  w codziennym życiu.

Słowa podziękowania za wspaniałą gościnę i smaczne posiłki kierują  do Centralnego Ośrodka Szkolnego Straży Granicznej w Koszalinie, dzięki któremu mogli zrealizować klasowe przedsięwzięcie.