V  Konkurs Ekologiczny Wakacje z Naturą
„Ja i moje środowisko”

Miło nam poinformować, że uczniowie Jedenastki odnieśli kolejny sukces.

Serdecznie gratulujemy p. Grażynie Brożyńskiej, pod  której kierunkiem  uczniowie naszej szkoły przygotowywali się do  V Konkursu Ekologicznego z cyklu Wakacje z Naturą organizowanego  przez MDK w Koszalinie oraz Zarząd Miejski Ligi Ochrony Przyrody w Koszalinie.

W kategorii gimnazja I miejsce  zajęła Agnieszka Malicka – uczennica klasy II c Gimnazjum nr 11 w Koszalinie.

Tegoroczna edycja konkursu zatytułowana została Ja i moje środowisko, natomiast jej celem było rozwijanie indywidualnych zainteresowań uczniów, wrażliwości estetycznej  oraz motywacja do dalszej edukacji ekologicznej. Ponadto  kształcenie wśród uczestników umiejętności tworzenia świadomego, indywidualnego spojrzenia na środowisko. Impreza miała zasięg ogólnopolski, ponieważ  mogła  w niej uczestniczyć młodzież z całego kraju.

Serdecznie gratulujemy zwycięstwa i czekamy na dalsze sukcesy.